| Weight | 46.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 15 cm |
| PN | H123-2012613547C |
| Brand | Hostile |
| Model | Typhoon |
| Finish | Chrome Armor Plated |
| Size | 20" x 12" |
| BoltPatterns | 6 x 135 |
| Diameter | 20 |
| Offset | -44 mm |
| Bore | 87 |
| Load Rating | 2600 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 41 |
| Width | 12 |
| BoltCircle | 135 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 6 |
| StyleId | 12189 |
Home -
“4P63 BBT” has been added to your cart. View cart

Be the first to review “Typhoon H123 CH” Cancel reply
Related products
-
-
-
-
-
-
-
-



Reviews
There are no reviews yet.