| Weight | 43.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 13 cm |
| PN | H127-2010515047BB |
| Brand | Hostile |
| Model | Titan |
| Finish | Asphalt |
| Size | 20" x 10" |
| BoltPatterns | 5 x 150 |
| Diameter | 20 |
| Offset | -19 mm |
| Bore | 110 |
| Load Rating | 2600 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Width | 10 |
| BoltCircle | 150 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 5 |
| StyleId | 13878 |
Home -
“4P55 BBT” has been added to your cart. View cart

Be the first to review “Titan H127 AB” Cancel reply
Related products
-
-
-
-
-
-
-
-



Reviews
There are no reviews yet.