| Weight | 47.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 12 cm |
| PN | H127-2090816550BB |
| Brand | Hostile |
| Model | Titan |
| Finish | Asphalt |
| Size | 20" x 9" |
| BoltPatterns | 8 x 165.1 |
| Diameter | 20 |
| Offset | 0 mm |
| Bore | 125.2 |
| Load Rating | 3640 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Width | 9 |
| BoltCircle | 165.1 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 8 |
| StyleId | 13878 |
Home -
“4P63 BBT” has been added to your cart. View cart

Be the first to review “Titan H127 AB” Cancel reply
Related products
-
-
-
-
-
-
-
-




Reviews
There are no reviews yet.