| Weight | 53.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 15 cm |
| PN | H127-2212655047BB |
| Brand | Hostile |
| Model | Titan |
| Finish | Asphalt |
| Size | 22" x 12" |
| BoltPatterns | 6 x 139.7 |
| Diameter | 22 |
| Offset | -44 mm |
| Bore | 106.1 |
| Load Rating | 2600 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Width | 12 |
| BoltCircle | 139.7 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 6 |
| StyleId | 13878 |
Home -
“4P55 BR” has been added to your cart. View cart

Be the first to review “Titan H127 AB” Cancel reply
Related products
-
-
-
-
-
-
-
-




Reviews
There are no reviews yet.