| Weight | 19.05 kg |
|---|---|
| PN | D63217908245 |
| Brand | Fuel |
| Model | Zephyr |
| Finish | Candy Red / Matte Black Ring |
| Size | 17" x 9" |
| BoltPatterns | 8 x 165.1 |
| Diameter | 17 |
| Offset | -12 mm |
| Bore | 125.1 |
| Load Rating | 3700 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 38 |
| Width | 9 |
| BoltCircle | 165.1 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 8 |
| StyleId | 516 |
Home -
“4P63 BBT” has been added to your cart. View cart

Be the first to review “Zephyr D632” Cancel reply
Related products
-
-
-
-
-
-
-
-



Reviews
There are no reviews yet.