| Weight | 13.51 kg |
|---|---|
| PN | D66517908750E |
| Brand | Fuel |
| Model | Shok |
| Finish | Matte Anthracite |
| Size | 17" x 9" |
| BoltPatterns | 6 x 114.3 |
| Diameter | 17 |
| Offset | 1 mm |
| Bore | 66.06 |
| Load Rating | 2500 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Width | 9 |
| BoltCircle | 114.3 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 6 |
| StyleId | 475 |
Home -
“4P63 BBT” has been added to your cart. View cart

Be the first to review “Shok D665” Cancel reply
Related products
-
-
-
-
-
-
-
-



Reviews
There are no reviews yet.