| Weight | 14.51 kg |
|---|---|
| PN | D66518908445 |
| Brand | Fuel |
| Model | Shok |
| Finish | Matte Anthracite |
| Size | 18" x 9" |
| BoltPatterns | 6 x 139.7 |
| Diameter | 18 |
| Offset | -12 mm |
| Bore | 106.1 |
| Load Rating | 2500 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 28 |
| Width | 9 |
| BoltCircle | 139.7 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 6 |
| StyleId | 475 |
Home -
“4P70” has been added to your cart. View cart

Be the first to review “Shok D665” Cancel reply
Related products
-
-
-
-
-
-
-
-




Reviews
There are no reviews yet.