| Weight | 20.41 kg |
|---|---|
| PN | D61920901750 |
| Brand | Fuel |
| Model | Podium |
| Finish | Anthracite / Black Lip |
| Size | 20" x 9" |
| BoltPatterns | 8 x 170 |
| Diameter | 20 |
| Offset | 1 mm |
| Bore | 125.1 |
| Load Rating | 3700 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 40 |
| Width | 9 |
| BoltCircle | 170 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 8 |
| StyleId | 458 |
Home -
“4P70” has been added to your cart. View cart

Be the first to review “Podium D619” Cancel reply
Related products
-
-
-
-
-
-
-
-


Reviews
There are no reviews yet.