| Dimensions | 22 × 22 × 11 cm |
|---|---|
| PN | A823201054047D |
| Brand | Anthem Off-Road |
| Model | Viper |
| Finish | Gloss Black |
| Size | 20" x 10" |
| BoltPatterns | 5 x 135 |
| Diameter | 20 |
| Offset | -18 mm |
| Bore | 87.1 |
| Load Rating | 2500 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 38.4 |
| Width | 10 |
| BoltCircle | 135 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 5 |
| StyleId | 27364 |
Home -

Be the first to review “Viper GB” Cancel reply
Related products
-
-
-
-
-
-
-
-



Reviews
There are no reviews yet.