| Weight | 17.71 kg |
|---|---|
| PN | AR20189058740 |
| Brand | American Racing |
| Model | AR201 |
| Finish | Cast Iron Black |
| Size | 18" x 9" |
| BoltPatterns | 5 x 150 |
| Diameter | 18 |
| Offset | 40 mm |
| Bore | 110.5 |
| Load Rating | 2500 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 35.05 |
| Width | 9 |
| BoltCircle | 150 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 5 |
| StyleId | 7167 |
Home -
“4P63 BR” has been added to your cart. View cart

Be the first to review “AR201 BK” Cancel reply
Related products
-
-
-
-
-
-
-
-




Reviews
There are no reviews yet.