| Weight | 60 kg |
|---|---|
| PN | 207410316518 |
| Brand | Factory Reproductions |
| Model | FR 207 |
| Finish | Gloss Black / Machined Face-Dark Clear Satin Black Inserts |
| Size | 24" x 10" |
| BoltPatterns | 6 x 139.7 |
| Diameter | 24 |
| Offset | 31 mm |
| Bore | 78.1 |
| Load Rating | 2200 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 54 |
| Width | 10 |
| BoltCircle | 139.7 |
| product_niche_tag | Truck: Chevrolet/GMC/Cadillac |
| LugCount | 6 |
| StyleId | 27415 |
Home -

Be the first to review “FR 207 GM Split 6 Spoke Replica GB” Cancel reply
Related products
-
-
-
-
-
-
-
-



Reviews
There are no reviews yet.