| Weight | 60.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 15 cm |
| PN | H123-2212817047C |
| Brand | Hostile |
| Model | Typhoon |
| Finish | Chrome Armor Plated |
| Size | 22" x 12" |
| BoltPatterns | 8 x 170 |
| Diameter | 22 |
| Offset | -44 mm |
| Bore | 125.2 |
| Load Rating | 3640 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 52 |
| Width | 12 |
| BoltCircle | 170 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 8 |
| StyleId | 12189 |
Home -

Be the first to review “Typhoon H123 CH” Cancel reply
Related products
-
-
-
-
-
-
-
-


Reviews
There are no reviews yet.