| Weight | 50.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 15 cm |
| PN | H123-2012818047C |
| Brand | Hostile |
| Model | Typhoon |
| Finish | Chrome Armor Plated |
| Size | 20" x 12" |
| BoltPatterns | 8 x 180 |
| Diameter | 20 |
| Offset | -44 mm |
| Bore | 125.2 |
| Load Rating | 3700 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 43 |
| Width | 12 |
| BoltCircle | 180 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 8 |
| StyleId | 12189 |
Home -

Be the first to review “Typhoon H123 CH” Cancel reply
Related products
-
-
-
-
-
-
-
-

Reviews
There are no reviews yet.