| Weight | 14.2 kg |
|---|---|
| PN | D66517008447E |
| Brand | Fuel |
| Model | Shok |
| Finish | Matte Anthracite |
| Size | 17" x 10" |
| BoltPatterns | 6 x 139.7 |
| Diameter | 17 |
| Offset | -18 mm |
| Bore | 106.1 |
| Load Rating | 2500 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Width | 10 |
| BoltCircle | 139.7 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 6 |
| StyleId | 475 |
Home -

Be the first to review “Shok D665” Cancel reply
Related products
-
-
-
-
-
-
-
-




Reviews
There are no reviews yet.