| Weight | 15.71 kg |
|---|---|
| PN | D68918908945 |
| Brand | Fuel |
| Model | Torque |
| Finish | Black |
| Size | 18" x 9" |
| BoltPatterns | 6 x 135 |
| Diameter | 18 |
| Offset | -12 mm |
| Bore | 87.1 |
| Load Rating | 2500 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 30.64 |
| Width | 9 |
| BoltCircle | 135 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 6 |
| StyleId | 2297 |
Home -

Be the first to review “Torque D689” Cancel reply
Related products
-
-
-
-
-
-
-
-



Reviews
There are no reviews yet.