| Dimensions | 17 × 17 × 9 cm |
|---|---|
| PN | A794179055950 |
| Brand | Anthem Off-Road |
| Model | Avenger |
| Finish | Satin Black |
| Size | 17" x 9" |
| BoltPatterns | 5 x 139.7 / 150 |
| Diameter | 17 |
| Offset | 0 mm |
| Bore | 110 |
| Load Rating | 2500 |
| Structure | 1-Piece |
| Material | Cast Aluminum |
| Weight | 27.6 |
| Width | 9 |
| BoltCircle | 139.7 |
| BoltCircle2 | 150 |
| product_niche_tag | N/A |
| LugCount | 5 |
| StyleId | 27368 |
Home -

Be the first to review “Avenger SB” Cancel reply
Related products
-
-
-
-
-
-
-
-

Reviews
There are no reviews yet.